• 3D CAD Çözümümüz HİCAD, Günlük Tasarımı İnanılmaz Derecede Kolay ve Çok Yönlü Hale Getirir. HİCAD, Gereksinimlerinize ve Şirket Boyutunuza Uyum Sağlar. Küçük İmalat Şirketleri, Kendi Ürün Geliştirmeleri Olan Orta Ölçekli Şirketler veya Büyük Uluslararası Şirketler, HİCAD'in Modüler Yapısı Sayesinde Gerekli Tüm Fonksiyonların Doğru Bileşimini Tek Bir Sistemde Bulacaktır. Tesis Tasarımında, İnşaatta ve Ürün Tasarımında HİCAD, Bir CAD Sisteminden Gelen Yüksek Talepleri Karşılayabilir.
  Tüm HİCAD Özellikleri
Hicad
3 Boyutlu Cad Yazılımı Ne Yapabilir?
Hicad Sizin İçin Doğru 3D CAD Çözümü mü?
Yeni Başlayanlar İçin 3D CAD
Uzmanlar İçin 3D CAD
Müşteriler İçin Uzman Fonksiyonlar
Yüksek Derecede Otomasyon Sayesinde Zamandan Tasarruf Edin

 ​HİCAD

Çok yönlü ve uzmanlar için 3 boyutlu CAD çözümleri sunuyoruz. Şirketinizin büyüklüğü bile önemli değil. HiCAD, gereksinimlerinize ve şirketinizin büyüklüğüne göre kendini uyarlar. Küçük üretim şirketleri, kendi ürün geliştirmeleri olan orta ölçekli şirketler veya büyük uluslararası işletmeler, HiCAD'in modüler yapısı sayesinde gerekli tüm fonksiyonların doğru kombinasyonunu tek bir sistemde bulacaktır. Mühendislik tasarımı, yapısal mühendislik ve ürün tasarımı alanlarında HiCAD, bir CAD sistemindeki ilgili yüksek talepleri karşılayabilir. CAD yazılımı HiCAD'in uzun süreli kullanıcıları, doğrudan üretici tarafından sunulan geniş hizmet yelpazesini de takdir etmektedir.

 ​​3 BOYUTLU BİR CAD YAZILIMI NE YAPABİLİR?

3-D CAD yazılımı, bilgisayar destekli bir şekilde geometrik modeller oluşturur ve değiştirir. Bir tasarım sürecindeki tüm bilgisayar destekli faaliyetler, yüksek kaliteli tasarım ve gerekli teknik belgelerin oluşturulmasını sağlar. 3-D CAD'in özel bir avantajı, nesnelerin herhangi bir yönden bir görüntüsünü oluşturma imkanıdır. Üç boyutlu nesnelerin sanal modellerinden gerekli teknik çizimler otomatik olarak elde edilebilir. Sektöre özgü işlevler ve otomatikleştirilmiş süreçler sayesinde tasarımlar hızlı, güvenli ve hassas bir şekilde uygulanabilir. Sonuçlar doğrudan veya dijital olarak üretim departmanındaki makinelere aktarılır.


 ​HİCAD SİZİN İÇİN DOĞRU 3D CAD ÇÖZÜMÜ MÜ?

 • Sektörünüzde çok yönlü müsünüz?
 • Belirli bir alanda uzman mısınız?
 • Amacınız hatasız sonuçlar mı?
 • Son derece detaylı çizimler mi yapıyorsunuz?
 • Karmaşık değişiklikleri hızlı bir şekilde uygulamak ister misiniz?
 • CAD'de en son sürümleri / teknolojileri kullanıyor musunuz?
 • Pazar alanınızda öncü misiniz ve yeni bir çığır açmayı seviyor musunuz?
 • Müşterilerinize özel model çizimleri sağlıyor musunuz?
 • Esas olarak proje işinde aktif misiniz?


 ​​YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN 3D CAD

Şu anda 2 boyutlu çizim yapıyor ve gelecekte birleşik 2 boyutlu / 3 boyutlu yaklaşımın avantajlarından yararlanmak istiyor musunuz? HiCAD, BIM özelliklidir ve kullanıcıları, 3 boyutlu model çizimleri aracılığıyla çok sayıda otomatik işlev ve ürün avantajıyla destekler. Sistem değişikliğiyle basitleştirilmiş çok sayıda arabirimden yararlanın.

 ​UZMANLAR İÇİN 3D CAD

Profesyonel faaliyetleriniz için şu anda çeşitli CAD çözümleri kullanıyor musunuz? Farklı programlar arasında sürekli geçiş yapmak zaman alır ve sonucun kalitesini düşürür. HiCAD ile tüm endüstri ile ilgili, uzman fonksiyonları tek bir sistemde kullanabilirsiniz. HiCAD'in size farklı sektörlerde sunduğu avantajları keşfedin. Tüm bu işlevleri, tek bir merkezi kullanıcı arayüzü üzerinden tek bir programda kullanabilirsiniz.

 ​MÜŞTERİLER İÇİN UZMAN FONKSİYONLAR

Yazılım çözümlerimizin kullanıcıları, en son program sürümlerine erişim için uygun seçeneğe sahiptir. HiCAD ve HELiOS kullanıcıları, yazılımlarının her zaman geleceğe hazır olması için düzenli güncellemeler ve yamalar alır. Mevcut işlevlerin optimizasyonuna ek olarak, yeni, pratik uzantılar da düzenli olarak mevcuttur. Kendi geliştirme ekiplerimiz ve müşterilerimizin istek ve önerileriyle geleceğe yönelik mühendislik sürecimiz sürekli gelişmektedir.

 ​YÜKSEK DERECEDE OTOMASYON SAYESİNDE ZAMANDAN TASARRUF EDİN

Bir çalışma adımı 30 dakika sürebilir veya birkaç tıklama ile tamamlanabilir.
HiCAD 3-D BIM'de basit ve oldukça karmaşık yapısal tasarım ve cephe inşaat projeleri, son teknoloji inşaat teknikleri kullanılarak şeffaf ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Çelik mühendisliğinin yanı sıra cam, endüstriyel, eleman ve arkadan havalandırmalı cepheler için çözüm yenilikçi mühendislik için mevcuttur. Sektöre özgü işlevler ve yüksek derecede otomasyon ayrıca hız ve kalite açısından ürün geliştirmeyi optimize eder.