• Profesyonel Renderlar ve Sunumlarla Müşterilerinizi Şaşırtabilir ve Daha Önce Üretemediğiniz İşleri Üstlenmede  Cabinet Vision Yeteneklerini Kullanarak Hatasız Tasarım ve Üretim Yapabilirsiniz.

  Cabinet Vision 'un Mobilya Üretiminde İşletmenize Sağlayacağı Faydalar:
  Daha Akıllı Üretim, Zamandan Tasarruf, Maliyetleri En Aza İndirmek, Daha Fazla Üretmek, Daha Fazla Satmak,
  Daha Net İletişim Kurmak ve Ne İstendiğini, Nasıl İstendiğini, Anlaşılabilir Bir Şekilde İfade Edilmesini Sağlar.

  Cabinet Vision Modülleri
Cabinet Vision
Core Cabinets
Core Closets
Cabinet Vision Design
x2D CAD
xBidding
xCountertops
xCRM
xMachining
xOptimizer
xRendering
xReporting
xShaping

  ​CABİNET VİSİON

  Tasarım | Sunum | Üretim

  Kullanımı Kolay Modüller Özelliklerin Esnek Seçimi 
  CABINET VISION, tasarımdan üretime geçiş için tek, tamamen modüler bir yazılım paketi kullanarak, mobilya, ağaç işleme veya her boyuttaki kasa üreticisinin güçlü yönlerini oynamasını kolaylaştırır.
  CABINET VISION ile sadece ihtiyacınız olan özellikleri satın alırsınız. Bu, yazılım kullanımınızı işinize uygun olarak geliştirmenize ve büyütmenize olanak tanıyarak, CABINET VISION'ı oldukça ölçeklenebilir ve uygun maliyetli hale getirir.

  Gelişmiş kullanılabilirlik, ister üst düzey ısmarlama parçalar ister temel öğeler olsun, değişen tasarım gereksinimlerine yanıt verirken, tüm görevleri görselleştirmeyi ve verimli bir şekilde gerçekleştirmeyi daha da kolaylaştırır.
  Hızlı, pratik ve hassas CABINET VISION, üretim sürecini yönetmek için tasarımları fabrika katında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere hızlı ve sorunsuz bir şekilde dönüştürmede mükemmeldir. Ve sezgisel olarak basit bir parametrik işlev, öğeleri yeniden programlamadan yeniden boyutlandırarak önceki ısmarlama tasarımlardan yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

  Sonuç, tasarımların aslına sadık bir şekilde yeniden üretilmesi ve hem zaman alıcı süreçlerin hem de insan hatalarının azalmasıdır.
  CABINET VISION ayrıca, müşterilerin hizmet kapsamını ve son ürünü anlamasına ve görselleştirmesine yardımcı olan profesyonel raporların üretimini içeren özelliklerle satışları desteklemenizi sağlar.

  Başarılı bir ahşap işleme işinin yapı taşları
  CABINET VISION, seçtiğiniz uzmanlık dahilinde üretkenliği artırmanıza ve kaliteyi ve müşteri hizmetini geliştirmenize olanak tanıyan bir dizi temel bileşen sunar. Her bir temel bileşen, yerleşim, kesim listesi, temel işleme ve birincil tahmin işlevleri sağlar.

  İhtiyaçlarınıza uygun temel paketi seçtikten sonra, bireysel üretim süreçleriniz, iş odağınız, müşteri gereksinimleriniz ve çalışan büyüme planlarınız doğrultusunda çarpanlar olarak bilinen belirli modülleri eklemeyi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz işlevselliğin derinliğine bağlı olarak her çarpanın kapasitesini artırmak için başka eklemeler de mevcuttur.

    ​CORE CABİNETS

   Kabin mühendisliğinde endüstri standardı

   Core Cabinet, CABINET VISION'ın ana bileşenlerinden biridir. Sezgisel olarak kullanımı kolaydır ve aynı anda atölye için gerekli üretim bilgilerini oluştururken nihai ürünün ekranda üç boyutlu temsillerini oluşturmanıza olanak tanır.
   Core Cabinet 3D görüntüleme, malzeme gereksinimleri, montaj sayfaları ve kesim listelerini tek bir sistemde birleştirir, böylece her işin maliyetini hızlı ve doğru bir şekilde tahmin ederek ve giderleri takip ederek rekabet gücünüzü sürdürebilirsiniz. Çekirdek Kabinler, tasarımdaki herhangi bir değişiklikten sonra üretim süreçlerini otomatik olarak günceller, böylece size zaman kazandırır ve doğruluğu artırır. Ayrıca müşterilerinizle paylaşmak için profesyonel raporlar, tasarımlar ve görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. İster konut, ister ticari müşteriler için dolap üretin, ister mobilya kasası ürünleri yaratın, Core Dolapları, dolaplarınızın mühendisliğini tanımlamak için her şeye sahiptir.
   Ana Özellikler
   Kabin yapım yöntemlerini tanımlayın
   Özel kabin kataloğu montajları
   Sipariş girişi, kat planı, cepheler, 3D ve montaj görünümleri
   Düz, açılı, kavisli, katedral, tonozlu ve yarımada duvarları
   Malzemeler için 3B modelleri içe aktarın
   Özel kalıplama ve kalıplama seti malzemeleri
   Temel iş maliyeti 
   Basit işler

   Montaj, duvar yüksekliği ve parça sayfaları

   Kullanıcı tanımlı nesne zekası

   Kullanıcı tarafından oluşturulan standartlar

    ​CORE CLOSETS

   Dolaplarda mühendislik yaparken rekabette üstünlük sağlayın

   Çekirdek Klozetler, size dolap imalatı için gerekli tüm araçları sağlayan CABINET VISION'ın temel bir unsurudur. Kullanım kolaylığı için tasarlanan Core Klozetler, son ürünün ekran üzerinde üç boyutlu sunumlarının oluşturulmasını sağlarken aynı zamanda atölyede gerekli üretim bilgilerini üretir. Core Closets, 3B görüntülemeleri, malzeme gereksinimlerini, montaj sayfalarını ve kesim listelerini tek bir sistemde entegre eder. Her işin maliyetini hızlı ve doğru bir şekilde tahmin ederek ve harcamaları takip ederek daha rekabetçi olmanıza yardımcı olur.  
   Core Closets ayrıca tasarımdaki herhangi bir değişikliğin ardından üretim işlemlerini otomatik olarak günceller, böylece zamandan tasarruf sağlar ve doğruluğu artırır. Core Closets ile müşterilerinizle paylaşmak üzere profesyonel raporlar, tasarımlar ve görseller oluşturmak kolaydır.

    Cabinet Vision Design

   Özel showroom tasarım aracı
   CABINET VISION Design, profesyonel, doğru tasarımlar, renderlar ve fiyatlandırma tahminleri oluşturarak satışları ve karlılığı destekler. Arayüzünün hem basit hem de karmaşık projeler için kullanımı kolaydır ve tasarımcıların müşterilere bitmiş ürünün görünümü ve maliyetinin gerçek bir temsilini sunmasını sağlar. CABINET VISION Design, üç olası konfigürasyon, dolaplar, dolaplar veya her ikisiyle birlikte gelir ve üreticilerin standartlarına göre tutarlı bir şekilde tasarım yapabilmeniz için akıllı bir ürün ve nesne kataloğu çizmenize olanak tanır.

     Ana Özellikler
     Sipariş girişi, kat planı, kotlar,
     3B ve montaj görünümleri
     Düz, açılı, kavisli, katedral, tonozlu ve yarımada duvarları
     Siparişleri içe ve dışa aktarma (CSV, ORD, ORDx)
     İş maliyeti
     Tam görüntüleme (fotogerçekçi, çizgi film, elle çizilmiş ve tarama)
     Temel 2D CAD
     Dolaplar veya dolaplar veya her ikisi arasında seçim yapın

    ​x2D CAD

  Mimari sunumlar ve mağaza çizimleri için ideal 2D CAD işlevi
  X2D CAD çarpanıyla doğru açıklamalı çizimler oluşturmak, tasarım amacını mimarlara ve yüklenicilere iletmeyi kolaylaştırır. x2D CAD, canlı çizimden parça bilgilerinin otomatik olarak güncellenmesi de dahil olmak üzere bir dizi araç ve yeteneklerle birlikte gelir.  Ana Özellikler
  Kesit görünümlerinin planlanması ve montajı
  Özel görünüm katmanları ve boyut stilleri
  Çizim sahnelerini ayrı bir dosyaya kaydedin
  Canlı çizim sahneleri
  Kullanıcı tanımlı çizim kitaplığı
  Meclis liderleri
  2D CAD nesnelerini çevirin, aynalayın, döndürün ve kırpın
  2D CAD nesnelerini ölçekleyin ve esnetin
  CAD nesnelerini ofsetleme
  Montajlarla kaydedilen CAD
  Canlı veri tabloları oluşturun
  + Submittals (Gönderimler)
  + Gönderimler eki, ticari vaka üreticisinin doğrudan teslim çizimleriyle ilgili karşılaştığı benzersiz zorlukları ele alır. Bu ek, daha az giriş işi için daha derin metin otomasyonu ile CAD iletişimlerini hızlandırır. Ayrıca, bunları oluşturmak için CABINET VISION'da gelişmiş düzenleme deneyimine ihtiyaç duymadan "kutudan çıkar çıkmaz" gelen birden çok önceden biçimlendirilmiş, Akıllı nesne ve montajlar sağlar.     ​xBİDDİNG (TEKLİF VERME)

  Teklif verme ve tahmin üzerinde tam kontrol
  X Teklif çarpanı, hem rekabetçi hem de kârlı teklifler verebilmeniz için teklif verilerini doğru şekilde oluşturan basit ancak güçlü bir araçtır. xBidding, nihai mühendislik ürünü ürünün malzeme, işçilik ve diğer maliyetlerine dayalı olarak karmaşık bir hesaplama gerçekleştirir ve böylece size fiyat üzerinde müzakere için yerinizin net bir göstergesini sunar. Akıllı teklif sistemi, teklifleri sıfırdan yeniden hesaplamak zorunda kalmadan tasarım değişikliklerini müşterilerle tartışmayı da kolaylaştırır.  Ana Özellikler
  Tam iş maliyeti
  Özel işçilik maliyeti
  Parça ve montaj başına işçilik
  Kısmen fiyat
  Parça fiyatlandırma matrislerini tanımlayın
  Satıcıları oluşturun ve malzemelere atayın
  150'den fazla teklif yöntemine erişim
  Odaya göre patlama teklifleri
  Özel raporlama motoru
  Üçüncü taraf yazılım için teklif verilerini dışa aktarın

  + Catalog Editor (Katalog Düzenleyici)
  Katalog Düzenleyici eki, CABINET VISION kullanıcılarının kendi modüler kataloglarını oluşturmalarına olanak tanır. Modüler kataloglar, tipik bir stok üreticisinin kağıt kataloğunda yer alanlarla eşleşen önceden ayarlanmış seçenekler ve opsiyon yükleme, kapı stilleri ve kapı / çekmece yükleme ücretlerine sahiptir. Bu kataloglar, malzemeler, malzeme planları, kapılar ve çekmeceler, profiller, yapım yöntemleri ve parça fiyatlandırması (varsa) dahil olmak üzere CABINET VISION'ın tüm özelleştirilmiş sistem standartlarını yeni, dağıtılabilir bir kataloğa dahil eder. Dağıtılabilir (veya salt okunur) kataloglar, katalog verilerinizi korur, böylece üniteler değiştirilemez ve son kullanıcılara dağıtıldıktan sonra kataloğa geri kaydedilemez.     ​xCOUNTERTOPS (TEZGAH ÜSTÜ)

  Tezgah üstü konstrüksiyonu kesintisiz bir üretim sürecinin parçası haline getirme
  XCountertop çarpanı, CABINET VISION ile tamamen entegredir, bu da tezgah yapısını dolaplar, dolaplar ve çekmeceler için kullanılan aynı Montaj Yöneticisi arayüzüyle yapılandırmanıza olanak tanır. xCountertop, tezgahlar için kesim listelerini hesaplar, tasarımda yapılan değişikliklerle üretim işlemlerini otomatik olarak günceller ve tezgahınızda birikme, çekme cıvataları, köpek kemiği, hizalama delme ve diğer işlemeleri yapılandırmayı kolaylaştırır. Tüm bunlar size maliyetler hakkında net bir genel bakış sağlar.  Ana Özellikler
  Tezgah üstü yapım yöntemlerini tanımlayın
  Tezgah üstü eklem makineyle işlemeyi belirtin (tite bağlantıları / hizalama sondajı)
  Lavabo / ocak bölmelerini değiştirin
  Tezgah üstü modifikasyonlar

     ​xCRM

  Müşteriler, tedarikçiler ve yüklenicilerle işin sorunsuz bir şekilde yönetilmesi
  XCRM çarpanı, müşteri kişi listelerinizi ve ilgili işleri oluşturmanızı ve yönetmenizi kolaylaştırır. XCRM ile müşterilerin işlerinde yapılan revizyonları sorunsuz bir şekilde takip etmek kolaydır ve nihai ürünlerin müşterilerinizin beklentilerini doğru bir şekilde karşılamasını sağlarken aramalarda zaman tasarrufu sağlar. xCRM'nin merkezi arayüzü, sizin ve ekibinizin şu anda üzerinde çalıştığınız CABINET VISION işlerini görüntülemenize ve bunlara erişmenize olanak tanır, böylece projeleri zamanında teslim edebilirsiniz. Ayrıca, yükleniciler için birden fazla projeyi takip etmesi ve teslim etmesi gereken alt yükleniciler için de güçlü bir araçtır.  Ana Özellikler
  İşleri tasarımcı / mühendis tarafından yönetin
  İşleri müşteriye göre yönetin
  İletişim yönetimi (tedarikçiler, müşteriler, satıcılar, yükleniciler)
  İletişim raporları
  İş revizyon takibi

     ​xMACHİNİNG

  xMachining, çok çeşitli CNC makineleri için otomatik olarak makineye hazır G Kodunu üreterek tasarımları doğrudan Screen'den Machine taşır.
  xMachining, ağaç işleme pazarındaki en esnek, güçlü ve otomatik CNC yazılımıdır. CNC yönlendiriciler, matkap ve dübel, doğrama testereleri, panel testereler, delme makineleri ve kenar bantlama makineleri dahil çok çeşitli makinelerle çalışma. xMachining, parça geometrisini analiz ederek ve otomatik olarak takım yolları oluşturarak, doğru takımı seçerek ve hız ve ilerleme oranlarını seçerek makineleri akıllı bir şekilde programlama yeteneğine sahiptir. Birden fazla CNC makinesi türü kullanıyorsanız, iş akışlarını otomatikleştirmek ve doğru parçayı doğru zamanda doğru makineye göndermek için xMachining'e güvenebilirsiniz.  Ana Özellikler
  Aynı anda birden fazla NC ve CNC makinesine çıktı
  Entegre raporlama (temel parça etiketleri dahil)
  Özel katmanlı DXF'leri içe aktarın
  Parça şekillerini düzenleyin ve işlemler ekleyin
  Gelişmiş araç seçim mantığı
  Otomatik takım ve takım yolu oluşturma
  Temel takım yolu simülasyonu
  Cep atıkları uzakta

  + Label (Etiket)
  Geleneksel manuel ve NC panel testerelerin yanı sıra iç içe geçmiş üretim için ideal olan + Etiket eki, testere ve CNC operatörlerinin, etiketler talep üzerine yazdırılıp parçalara yerleştirilirken paneli net bir şekilde görselleştirmesini sağlar. Ekrana dokunarak parçaları kolayca seçebilir ve her bir parça için okunması kolay grafik etiketleri yazdırabilirsiniz. Ek olarak, tam olarak hangi parçaların ve panellerin tamamlandığını göstermek için ekran otomatik olarak güncellenir.  Tam etiket tasarım özellikleri, etikete yazdırılan veriler üzerinde tam kontrol sağlar. + Etiket, ikincil işleme gerektiren her parçaya (örneğin, noktadan noktaya veya CNC matkap ve dübel makinesiyle) barkodlar eklemek için xMachining ile birlikte çalışır ve bir işlemden diğerine kolay bir akış sağlar.

  Birçok yeni nesil CNC yönlendirici ve NC testereler, kendi yerleşik gerçek zamanlı etiketleme çözümlerini içerir. Bu nedenle + Etiket ilavesi, parçanın bir görüntüsü de dahil olmak üzere tüm mevcut bilgileri kullanarak xMachining içinde parça etiketleri tasarlamanıza da olanak tanır. Bu etiketler daha sonra CNC yönlendiricinin ve / veya testerenin yerleşik etiketleme sistemi kullanılarak gerçek zamanlı olarak yazdırılabilen görüntü dosyalarına dönüştürülür.

  + Simulation (Simülasyon)
  Simülasyon, parçaların doğru şekilde işlenmesini sağlamak için makine işlemlerini ekranda grafik olarak önizlemenizi sağlar. İşlemeden önce simüle ederek hataları ve hurdaya çıkan parçaları azaltarak zamandan, malzemeden ve paradan tasarruf sağlayabilir.  + 3rd Party CAD İmport (3. Taraf CAD İçe Aktarma)
  3. Taraf CAD İçe Aktarma eki, CNC işlemeyi tanımlamak için üçüncü taraf CAD yazılımından ve katmanlı DXF dosyalarından kesim listelerini içe aktarmayı mümkün kılar.


  + 3rd Party CAM (3. Taraf CAM)
  3. Taraf CAM ilavesi ile birlikte çalışabilirlik daha da güçlendirildi. Bu, DXF'yi ve CAM uygulamalarında yaygın olan diğer popüler formatları üçüncü taraf bir CAM çözümü tarafından daha fazla işlenmek üzere dışa aktarma yeteneği sağlar.

  + Chop Saw (Doğrama Testere)
  Doğrayıcı Testere ilavesi ile, verileri doğrayıcı testereler için otomatik çit sistemlerine aktarmak kolaydır.
  + Drill & Dowel (Matkap ve Dübel)
  Matkap ve Dübel ilavesi, bilgileri delme ve dübel makinelerine aktarmanıza olanak tanır.

  + Material Handling (Malzeme Taşıma)
  Material Handling eklentisi, materyalleri materyal işleme sistemlerine ihraç etme ve senkronize etme yeteneği sağlar .

  + Point to Point (Noktadan Noktaya)
  Noktadan Noktaya ilavesi, üçüncü taraf CAM uygulamalarına DXF Çıkışı veya Hexagon'un Üretim Zekası bölümünden bir teknoloji olan Screen to Machine ™ kullanarak bir CNC Makinesi ile doğrudan iletişim kurma becerisini içerir.

     ​xOPTİMİZER (OPTİMİZE EDİCİ)

  xOptimizer, panel testere verimini maksimuma çıkarır
  Malzeme verimini en üst düzeye çıkarmak ve israfı azaltmak istiyorsanız Panel Optimizer çarpanı idealdir. Ayrıca desenleri manuel olarak hesaplama ihtiyacını ortadan kaldırarak çıktıyı artırır. 
  CABINET VISION ile tam entegre olarak, kesme listelerini doğrudan bir NC panel testeresine (+ Testere ilavesi ile) aktarmak veya bir manuel testere tezgahı için basılı desenler oluşturmak üzere hızlı ve kolay bir şekilde modellere dönüştürmenize olanak tanır. Yerleşik Kesme Yönetimi ile sistem, kesme makinesine işten işe hangi kesimleri kullanacağını söyleyerek malzeme kullanımını en üst düzeye çıkarır.  Ana Özellikler
  Desen diyagramı çıktıları
  Offcut yöneticisi
  Tek bir malzeme için çoklu tabaka boyutu tanımı
  Büyük boyutlu parçalar için otomatik olarak daha büyük kağıt boyutları kullanın
  Maliyet ve zaman raporu
  Optimize edilmiş sayfayı CABINET VISION çizim sayfalarına gönderin

   + Label (Etiket)

   Geleneksel manuel ve NC panel testerelerin yanı sıra iç içe geçmiş üretim için ideal olan + Etiket eki, testere ve CNC operatörlerinin, etiketler talep üzerine yazdırılıp parçalara yerleştirilirken paneli net bir şekilde görselleştirmesini sağlar. Ekrana dokunarak parçaları kolayca seçebilir ve her bir parça için okunması kolay grafik etiketleri yazdırabilirsiniz. Ek olarak, tam olarak hangi parçaların ve panellerin tamamlandığını göstermek için ekran otomatik olarak güncellenir.

   Tam etiket tasarım özellikleri, etikete yazdırılan veriler üzerinde tam kontrol sağlar. + Etiket, ikincil işleme gerektiren her parçaya (örneğin, noktadan noktaya veya CNC matkap ve dübel makinesiyle) barkodlar eklemek için xMachining ile birlikte çalışır ve bir işlemden diğerine kolay bir akış sağlar.   Birçok yeni nesil CNC yönlendirici ve NC testereler, kendi yerleşik gerçek zamanlı etiketleme çözümlerini içerir. Bu nedenle + Etiket ilavesi, parçanın bir görüntüsü de dahil olmak üzere tüm mevcut bilgileri kullanarak xMachining içinde parça etiketleri tasarlamanıza da olanak tanır. Bu etiketler daha sonra CNC yönlendiricinin ve / veya testerenin yerleşik etiketleme sistemi kullanılarak gerçek zamanlı olarak yazdırılabilen görüntü dosyalarına dönüştürülür.

   + Saw (Testere)
   CABINET VISION, yaklaşık 30 yıldır panel testerelere çıktı. Sonuç olarak, + Saw piyasadaki hemen hemen her NC testeresi için çıktı üretebilir ve bizler ticari hale geldiklerinde yeni testereler için bağlantılar geliştirmek için uzmanlığımızı kullanırız.      ​xRENDERİNG (İŞLEME)

   Müşterilerin nihai ürünü görselleştirmesini sağlayan foto gerçekçi bir render
   Tasarımların inşa edildikten ve evlerinde veya işyerlerinde nasıl kullanılacağını görselleştirebiliyorlarsa, müşterilerin sizinle sipariş verme olasılığı çok daha yüksektir. XRendering çarpanı, en son işleme teknolojisini kullanarak dakikalar içinde fotogerçekçi görüntüler oluşturarak size önemli bir rekabet avantajı sağlar. Zeminlerde, duvar kaplamalarında, tezgahlarda, ahşap türlerinde, leke renklerinde, düğmelerde veya diğer donanımlarda tasarımlarda saniyeler içinde değişiklik yapmak için müşterilerinizle çalışabilirsiniz. Bu şekilde müşteriler, hayallerinin düzenini tasarlama sorumluluğunu üstlenerek daha yüksek değerli satışlar elde etmenize yardımcı olabilir.   Ana Özellikler
   Gerçek zamanlı oluşturma
   Gelişmiş işleme
   Mimari fotogerçekçi render
   Karikatür çizimi
   Elle çizilmiş işleme
   Tarama oluşturma
   İşlemleri görüntü dosyasına kaydedin
   COLLADA'yı dışa aktar

   +Tour (Tur)

   Tur eki, müşterilere tasarımların pratikte nasıl görüneceğine dair sunumlar aracılığıyla rehberlik etmek için gelişmiş gerçek zamanlı olarak oluşturulmuş incelemeler kullanır.      ​xReporting (Raporlama)

   Sınırsız raporlama yeteneği ve özel bir rapor düzenleyici
    xReporting, 150'den fazla önceden tanımlanmış rapora ve özel bir rapor düzenleyiciye erişmenizi sağlayarak, işletmenizin her yerindeki ilgili departmanlarla açık ve öz bilgileri paylaşmanızı kolaylaştırır. XReporting çarpanı, tek bir tıklama ile yazdırılabilen birden fazla rapor içeren rapor grupları oluşturmanıza olanak sağlayarak zamandan tasarruf sağlar. Ve CABINET VISION ile entegre olduğu için, iş tasarımında veya proje özelliklerinde değişiklik yapıldığında raporları otomatik olarak günceller.   Ana Özellikler
   150'den fazla önceden tanımlanmış rapor
   Kullanıcı tanımlı rapor grupları
   Özel rapor düzenleyici
   Rapor verilerini filtreleyin
   Birden çok metin dosyası türü dışa aktarımı
   Kullanıcı tarafından tanımlanabilir montaj sayfaları
   Kullanıcı tarafından tanımlanabilen yükseklik sayfaları
   Kullanıcı tarafından tanımlanabilir parça sayfaları
   Rapor verilerini dışa aktar
   Üçüncü taraf optimizatörlere parça listesi çıktısı

      ​xSHAPİNG

   Ayak çentikleri, sütunların etrafında kesilmiş, klips ve yarıçap köşeleri dahil olmak üzere ayrı parçaların şekillendirilmesini basitleştirin
   Tüm işler dik açı içermez. Duvar açıları, zemin seviyeleri ve müşteri tercihleri ​​düzensiz şekillendirme zorlukları oluşturabilir. xShaping, hem basit hem de gelişmiş kısıtlamaları kullanarak montajları, parçaları ve rotaları parametrik olarak şekillendirme yeteneği sağlar. xShaping ayrıca, grommet delikleri, elektrik kovaları ve tesisat kesikleri gibi işleme için parçalara kolayca işlem eklemek için CAM Düzenleyiciye erişim sağlar.   Ana Özellikler
   Parametrik montaj şekillendirme (gelişmiş kısıtlamalar)
   Parametrik parça şekillendirme (gelişmiş kısıtlamalar)
   Parametrik rota şekillendirme (gelişmiş kısıtlamalar)
   Parça düzeyinde kamera düzenleyici ve rapor görünümleri
   Bölünmüş parçalar
   Parçalar üzerinde işlem ekleme ve değiştirme
   Kitaplık parçaları
   Kitaplık parçaları veya DXF'ler ile parçayı değiştirin
   Patlatılmış montaj görünümü
   Oda seviyesinden parça şeklini düzenleyin
   Yükseklik görünümünde birden çok tertibatı / parmağı birleştirin