• ZWCAD, Dünyanın Bir Çok Yerinde Kullanımda Olan  Binlerce Lisanslı Müşterimiz Tarafından Kullanılan Düşük Maliyetli
   ve Verimli Bir CAD Çözümüdür.
   Arayüzü ve Çalışma 
  Mantığı Bakımından AutoCAD Yazılımına Çok Benzemektedir.
  ZWCAD, DWG ve DXF Formatında Dosyalar Oluşturmanızı ve Tarafınıza Gönderilen CAD Dosyalarını Sorunsuz Bir Şekilde Açmanızı, Düzenlemenizi ve Kaydetmenizi Sağlar.
  Bu Sebeplerden Dolayı  ZWCAD, Müşterilerinin Alışkanlıklarını Değiştirmesine Gerek Kalmadan ve Ek Eğitimlere İhtiyaç Duyurmadan Rahatlıkla Kullanabilecekleri  Bir CAD Çözümüdür.
  Tüm ZWCAD Modülleri
ZWCAD
ZWCAD Mechanical
ZWCAD CadPockets
E-Broşür

  ZWCAD

Daha hızlı
ZWCAD hakkında ilk elden neler hissedeceksiniz? Çok çekirdekli işleme teknolojisi, çizimleri hızlıca açmanıza ve paylaşmanıza olanak tanımaktadır.
ZWCAD hiç görülmemiş bir şekilde hızlı ve kusursuzdur.
Tanıdığınız CAD Arayüzü
ZWCAD aşina olduğunuz Klasik ve Şerit arayüzlerini sunmaktadır. Aynı CAD komutlarıyla ZWCAD'i hemen, herhangi bir ek eğitim ihtiyacı duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.
DWG, DXF ve Diğer CAD Dosyalarıyla Sorunsuz Uyumluluk
ZWCAD .dwg, .dxf ve diğer CAD dosyalarıyla olan uyumluluğu, önceki tasarım çalışmalarınızı açıp kaldığınız yerden devam etmenizi ve çizimlerinizi rahatlıkla paylaşmanızı sağlayarak iş akışını daha hızlı hale getirir.
Başarılı ve Yüksek Verimli Taslak Oluşturma
ZWCAD, çizim çalışmalarınızda çok daha etkili olmanız için size yardımcı olacak benzersiz CAD özellikleri ve ilave yeni araçları sunar.
Masaüstü Cihazlarınız ve Mobil Cihazlarınız Arasında Esnek İş Akışı 
ZWCAD, mobil cihazlar için sunduğu çözümü olan CAD Pockets, masaüstü cihanızda veya herhangi bir yerde sorunsuzca çalışmanızı sağlıyor.SmartVoice Teknolojisi ile sesli notlarınızı ekleyerek ekibinizle tasarım işbirliğini geliştirin 
SMARTVOİCE, VOİCEMAN VE VOİCESHOW komutlarıyla sesli notlarınızı rahatlıkla çizimin içerisine kaydedebilirsiniz.
SmartSelect Teknolojisi ile Çizimizdeki Varlıkları Hızlı Bir Şekilde Seçin
AkıllıSeçim, seçili nesnenin özelliklerine uygun özelliklere sahip olan benzer varlıkları bulmanızı sağlıyor. Çiziminizdeki Blok Referansı gibi bazı varlık tiplerini bulmanız gerekiyorsa, bunu da tam konum gibi karmaşık özellikleri belirtmeden yapmak istiyorsanız, karışık özellik seçimi gerektiren "FIND" komutuyla uğraşmanız gerekmeyecektir.
SmartMouse Teknolojisi ile Modern Komut Uygulamasını Deneyimleyin
ZWCAD yazılımındaki  Akıllı Fare özelliği sayesinde New, Circle, Move gibi aktif olarak kullanılan komutları sadece farenin belirli yöne hareket ettirilmesiyle çalıştırmanızı sağlar. Farklı mouse eylemleri için komutları kolaylıkla özelleştirmeniz mümkündür.
Çizim süreciniz büyük oranda hızlanacak ve pratikleşecektir.

Karekod ve Barkod
Barkod ve QR code,tasarımınızı en iyi şekilde yönetmenizde yardımcı olur. Tasarım aşamasındayken, proje adı, çizim adı, tasarımcı, denetim, veri vb. verileri içeren kodları üretir ve tarama araçlarında sadece kodları tarayarak bu bilgiyi etkili bir şekilde çizim havuzuna girebilirsiniz.
File Compare Teknolojisi ile Belgeler Arasındaki Farklılıkları İşaretleyin.
File Compare Teknolojisi, iki benzer CAD çizimi arasındaki en küçük farklılığı bile farklı renklerde vurgulayarak size işaret eder. 
Dosya Karşılaştırma, renk ve filtreler gibi karşılaştırma ayarlarını özelleştirmenize müsade etmektedir.
Undo Snapshot Teknolojisi Sayesinde Geri Alma
Undo Snapshot Teknolojisi sayesinde, imleciniz ile geçmiş listesi üzerinde gezinti yaparken geçmiş durumunu önizlemenizi sağlar. Herhangi bir önceki aşamaya geçmek için tek yapmanız gereken  üzerine tıklayarak gidebilirsiniz.
Akıllı Yazdırma Teknolojisi
Akıllı Yazdırma özelliği ile "ZWPLOT" komutuyla aynı anda birden çizim model uzayından yazdırılabilir.
Akıllı Yazdırma Çok daha verimli yazdırma süreci hayata geçirildi.

  ZWCAD​ MECHANİCAL

Profesyonel Mekanik 2D Tasarım Çözümü
ZWCAD Mechanical imalat sektörü için, mil oluşturucusu, tolerans değer ölçümü, yüzey doku sembolü,
2D sayfa çizimi için çok sayıda araç içerir.

Güçlü Ölçümlendirme Araçları
Power Dimension, imalatla ilgili değişkenlerin kontrolünü sağlayan ve genişleten, tolerans bilgisi ekleyen ve bilgi listesine sığdıran kısaltılmış iletişim kutularıyla ölçümlendirme yapmayı kolaylaştırıyor.
Çoklu Ölçümlendirme Aracı
Çoklu Ölçümlendirme Aracıyla  en az adımla birden fazla ölçümlendirme işlemi yapmanız mümkündür.
Ölçümlendirme Binmelerini Algılar ve Uygun Mesafeyi Ayarlar
Üst üste geçmiş olan ölçülendirmeler otomatik bir şekilde ayrılır. Ölçülendirilen nesnelere göre en uygun uzaklık atanır,
Böylece doğrusal ölçümler sade ve anlaşılır görünür.

Mekanik Semboller Sayesinde Daha Hızlı Tasarlayın
Mekanik semboller, başvuru belirteçleri ve hedefleri, sivrilik, merkez deliği ve kaynak sembolleri dahil bir çok mekanik semboller, çok fazla zaman tasarrufu sağlar ve tasarımın hassasiyetini geliştirilir.Kolaylıkla BOM ve Balon oluşturun
ZWCAD Mechanical ile, standart balonları çok rahat bir şekilde kolaylıkla çizebilir, hizalayabilir ve yeniden numaralandırma yapabilirsiniz. Sadece tek işlemde bir BOM oluşturabilirsiniz. Standart parçaları otomatik olarak tanımlar ve BOM içinde özetler.
İlişkili Balon ve BOM
Balonlardaki tüm değişikliklerden sonra BOM güncellenir, böylece verinin her zaman doğru ve güncel olduğundan emin olursunuz.
Kurumsal ve Global Standartlar Desteği
ZWCAD Mechanical, ISO, ANSI, DIN, JIS ve GB çizim ortamlarını desteklemekle beraber, kurumsal standartları özelleştirmek içinde bir takım kolay yollar sunar.
Katman Yönetme ve Pratik Katman Eşleştirme
Çerçeve, ölçülendirme, sembol gibi tüm mekanik komutlar, renk ve çizgi tipi kütüphaneleriyle varsayılan katmana yerleştirilecektir. Katman eşleştirmeyle mekanik olgu, kurum uygulamalarına uymak için özel bir katmana yerleştirilebilir.
Çoklu Çerçeve ve Ölçek Uyarlama
ZWCAD Mechanical farklı ölçeklerde, birden fazla çerçeveli çizimleri destekler ve nesnelerininin boyutu, çerçeve ölçeğine göre değiştirilebilmektedir.
Yeniden Süper Düzenleme
ZWCAD ile Yeniden düzenleme çok kolaylaştı, Nesneler üzerinde sadece çift tıklayın, iletişim kutusundaki ayar seçenekleri otomatik olarak değişecektir.
Yardımcı Çizgiler
Programda yardımcı çizgiler oluşturabilmek için toplam 32 seçenek ve yardımcı daireler oluşturmak için 7 seçenek içeriyor. Yardımcı çizgiler, diğer nesnelerin çizilebilmesi için referans olarak kullanılabilirler ve tasarımı kolaylaştırırlar.
Gelişmiş Merkez Çizgileri
Daire veya dörtgenlere, basitçe sadece nesneleri seçerek şekillerin merkez çizgisini ekleyebilirsiniz.
Merkez çizgileri tek bir varlığa veya birden fazla varlığa da çizilebilir.

Yeniden Kullanıma Hazır Detaylandırma Araçları
Birkaç ufak işlem ile  detay görünümü oluşturun, bu detaylar geometride yapılan herhangi bir değişiklikliği yansıtacak şekilde güncellenir.
Seri ve Hassas Bir Şekilde Oluk Çizin
Teknik oluk çizimi, mekanik tasarım sürecinin çok önemli bir kısmıdır,
ZWCAD Mechanical, oluk eklemeden, mil ve delik rölyeflereye kadarl üretim yapıları için çeşitli üretim seçenekleri sunar.

  ZWCAD CADPOCKETS

Çizim Dosyalarını Çok Hızlı Açın

CAD Pockets ile açtığınız çizim dosyalarınızı, herhangi bir gecikme yaşamadan, hızlı bir şekilde açmanıza olanak sağlıyor.

Çiziminizi iş arkadaşlarınıza, yetkilinize ve hatta müşterinize sunmak için yalnızca

CAD Pockets üzerine basit bir dokunma yapmanız yeterlidir.
İletişimin hızlı ve etkili olmasını sağlar.

Bir Görüntüleyiciden Daha Fazlası
Aklınıza İlham herhangi bir an gelebilir.
ZWCAD Ne zaman ihtiyacınız varsa o zaman oluşturun, düzenleyin ve açıklama ekleyin.Fikrinizi Seslendirin
CAD Pockets, metin haricinde sesli açıklama seçeneği sunar.
Düşüncelerinizi Voice Note veya Photo Insert ile anlatın.
Dosyalarınızı Bulutta Kolaylıkla Senkronize Edin
Çizim Dosyalarınıza 3. parti Bulut desteğiyle (Dropbox, Skydrive vb.) herhangi bir cihazdan erişin.