• Adobe, 1982 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin, California Eyaletinde Faaliyetine Başlayan ve 2005 Yılında Macromedia Firmasını Bünyesine Alarak Medya Sektöründe Global Çapta En Çok Kullanılan Tasarım Araçlarını Üreten ve Sektör Liderliğini Sürdüren Uluslararası Bir Şirkettir. Adobe; Grafik Tasarım, Web Tasarım, Mobil Uygulama, Video ve Fotoğraf Düzenleme Alanlarında Her Türlü Bireysel ve Kurumsal Kullanısına Uygun Oluşturucu Araçlar ve Çözümler Sunar. Marketing ve Evrak Yönetimi Alanında da Esnek ve Profesyonel Çözümler Sunan Adobe, Kullanım Hacmini her Geçen Gün daha da Yükseltmeye ve Lider Olduğu Sektörde, Piyasaya Yön Vermeye Devam Etmektedir.
    Tüm Adobe Yazılımları
Adobe
Adobe Creative Cloud
Adobe Photoshop
Adobe İllustrator
Adobe İndesign
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effect
Adobe Acrobat
Adobe Audition
Adobe Dreamweaver

 ​Adobe​

Adobe, Creative Cloud Ürünüyle Birlikte Ekiplere Sunduğu Çözümler; Oluşturucu Tasarım Araçları ve Bu Araçları İçerik Olarak Destekleyen Adobe Stock İçerik Sağlayıcı Ürünü ile Adobe Kullanıcılarının Göz Kamaştıran Tasarımlara İmza Atmalarına ve Çalışmalarında Telif Hakkı Ödenmiş, Profesyonel Görselleri Kullanmalarına Olanak Tanımaktadır.Dünyanın En İyi PDF (Taşınabilir Belge Formatı) Düzenleme Çözümü olan Adobe Acrobat Ürünü Sayesinde Kuruluşlara ve Ekiplere Belge Oluşturma ve Belge iş Akışı Konularında Çözümler Sunmanın Yanı Sıra Projesi Adobe Connect Web Tabanlı Konferans Çözümü ile Kullanıcıların Uzaktan Oturumlara Katılım Yaparak Toplantılarını Dijital Olarak Sorunsuz Bir Şekilde Yapmalarını Sağlar. Tüm Bunlara Ek Olarak Adobe, Ekiplerin İş Süreçlerine Yönelik Ortak Çalışma Alanları, Proje Paylaşımları ve Bağımsız Lokasyon Özgürlüğü Sağlayan Mobil Yazılımlarla Kullanıcılara Diledikleri Yerden Çalışmaya Devam Etme İmkanı Sunan eksiksiz bir çözüm yelpazesine sahiptir. Adobe’nin kullanıcılara sunduğu yaratıcı çözümler, birçok lisans ve uygulamanın yer aldığı bir paket halinde ya da tekil lisans olarak tercih edilebilir.


 Adobe​ Creative Cloud

Creative Cloud nedir?
Creative Cloud; fotoğrafçılık, tasarım, video, web, Kullanıcı Deneyimi ve daha fazlasına yönelik 20'den fazla masaüstü uygulaması, mobil uygulama ve hizmetten oluşan bir koleksiyondur. Artık iPad'de Photoshop ile fikirlerinizi yepyeni yerlere taşıyabilir, Fresco ile çizim yapabilir ve boyayabilir, 3B ve AR için tasarımlar yapabilirsiniz. Dünya çapındaki yaratıcı topluluğumuza katılın ve birlikte daha iyi şeyler yapın.

En iyi fikirlerinizi dilediğiniz yerde ekranlara taşıyın.
İster gelecek vaat eden bir YouTube içerik üreticisi, ister Hollywood film yapımcısı olun, Adobe video ve ses araçlarıyla çekimlerinizi film, TV ve web için daha ileriye taşıyabilirsiniz. İsterseniz telefonunuzda, isterseniz masaüstünde düzenleyin. Grafikler, efektler ve profesyonel kalitede ses ekleyin. Her şeyin animasyonunu oluşturun. Tüm uygulamalarda ve aygıtlarda sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır.

Boş bir sayfadan muhteşem bir tasarıma
Creative Cloud; görüntü birleştirme, fotoğraf düzenleme, web sitesi tasarımı, dijital boyama, 3B ve genişletilmiş gerçeklik gibi tüm işlerinizde kullanabileceğiniz uygulamalarla fikirlerinizi hayata geçirmenizi sağlayacak tasarım uygulamalarına sahiptir. Logolar, posterler, reklamlar, ambalajlar ve çok daha fazlasını oluşturun. Adeta gerçek bir fırça gibi işleyen dijital fırçalarla boyama yapın, çizimler ve eskizler oluşturun. Bağlı mobil uygulamalarımızla dilediğiniz yerde mükemmel işler çıkarabilirsiniz.


Mükemmel Fotoğraflar. İnanılmaz basit.
Dünyanın en iyi fotoğraf araçlarıyla olağanüstü fotoğraflar oluşturun. Lightroom fotoğraf hizmetiyle tam çözünürlükteki fotoğraflarınızı dilediğiniz yerde kolayca düzenleyin, organize edin, saklayın ve paylaşın. Photoshop ile görüntülerinizi hayal edebileceğiniz her türlü forma dönüştürün.


Deneyim sanatı.
Web ve Kullanıcı Deneyimi tasarım araçları ailesiyle en parlak fikirlerinizi mükemmel deneyimlere dönüştürün. İster kodlama yaparak ister yapmadan modern ve dinamik web sayfaları oluşturun. Web siteleri, mobil uygulamalar ve sesle çalışan aygıtlardan giyilebilir teknolojilere yeni nesil deneyimler için tasarımlar ve prototipler oluşturun.

Üyeliğiniz çok daha fazlasını sunar.
Creative Cloud üyeliğiniz ilham almanız, yaratıcılığınızı daha ileriye taşımanız ve dünyayla paylaşmanız için ücretsiz hizmetler sunar. Adobenin gücünü kullanarak mükemmel font, görüntü veya şablonu bulun, özelleştirilmiş bir web portföyü oluşturun ve dünyanın en büyük yaratıcı topluluğunda çalışmalarınızı sergileyin.

 Adobe​ Photoshop

Hayal gücünüzün sizi götürdüğü yere gidin.
Fotoğraf düzenleme ve birleştirmeden dijital boyama, animasyon ve grafik tasarıma kadar her şeyi Photoshop'ta yapabilirsiniz. Masaüstü ve iPad'de fikirlerinizi hayata geçirin. Yapay zekanın gücüyle görüntüleri sihirli bir şekilde dönüştürün. Yeni beceriler edinin ve projelerinizi canlı yayın ile paylaşın. En son sürümümüz sayesinde Photoshop her zamankinden daha hızlı, daha akıllı ve daha kolay.

Rötuş yapın. Değiştirin. Remiks uygulayın. Dikkat çekici hale getirin.
Portreleri öne çıkarın ve ifadeleri daha etkileyici hale getirin. Gökyüzünü tek bir tıklatmayla değiştirin. Nesneleri kaldırın, rötuşlayın ve yeniden renklendirin. Güçlü düzenleme araçları ve sihirli efektler oluşturan yeni akıllı özelliklerle görüntüleri sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.

Fotoğrafları hayal gücünüzün doruklarına taşıyın.
Tek tıklatmayla seçim, kolay maskeleme ve sınırsız katmanlarla fotoğraf makinenizin yakalayamayacağı şeyleri hızla oluşturabilirsiniz.


Birbirinden mükemmel bin fırça.
Binlerce özel fırça ile boyayın ve çizim yapın ya da kendi fırçalarınızı oluşturun. Photoshop dünyanın en büyük koleksiyonunu parmaklarınızın ucuna getiriyor. Bulut senkronizasyonu sayesinde tüm fırçalarınıza masaüstü ve iPad'den erişebilirsiniz.

Göz alıcı grafik tasarım projeleri için favori aracınız.
Posterler, ambalajlar, banner'lar ve web sitelerine kadar her türlü grafik tasarım projesi Photoshop ile başlar. Tamamen yeni görüntüler oluşturmak için fotoğrafları, grafikleri ve metinleri birleştirin. Tek tıklatmayla öznelerinizi seçin. Tasarım projelerini geliştirmek için renk ve efektlerle oynayın.


Yaratıcılık her yerde. Artık Photoshop da her yerde.
Posterler, ambalajlar, banner'lar ve web sitelerine kadar her türlü grafik tasarım projesi Photoshop ile başlar. Tamamen yeni görüntüler oluşturmak için fotoğrafları, grafikleri ve metinleri birleştirin. Tek tıklatmayla öznelerinizi seçin. Tasarım projelerini geliştirmek için renk ve efektlerle oynayın.

 Adobe​ İllustrator

Göz alıcı grafikler. Kesinlikle her yerde.

Sektör standardı vektörel grafik yazılımı, web ve mobil grafiklerden logolara, simgelerden kitap illüstrasyonlarına, ürün ambalajlarından reklam panolarına kadar her şeyi oluşturmanıza olanak tanır. Illustrator'ın sunduğu özgürlüğü ve esnekliği şimdi de masaüstü ve iPad'de deneyimleyin.

Çizimler. Logolar. Metin. Tümü mükemmel şekilde ölçeklenebilir.
Şekilleri ve renkleri, logo ve simgelere dönüştürün. Tipografi oluşturun, serbest çizim yapın, grafikleri izleyin ve yeniden renklendirin. Illustrator, vektör tabanlı olduğundan çalışmanızı bir stadyum boyutuna ölçeklediğinizde bile canlı kalır.

İçeriği masaüstünde oluşturun. Ya da bir dağ başında.

Masaüstünde, iPad'de, hatta çevrimdışı olarak çalışın. Tüm dosyalarınız bulut ile senkronize edilir, böylece dilediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Adobe Sensei ile daha ileriye daha hızlı gidin.
Adobe Sensei AI ile desteklenen özellikleri kullanarak daha akıllı tasarımlar oluşturun. Bir fotoğraftaki renkleri otomatik olarak ayıklayıp tasarımınıza ekleyin, elle çizilen bir eskizi otomatik olarak izleyip bir vektör grafiğine dönüştürün ve yapabileceğiniz çok daha fazla şeyi keşfedin.

Her yerde dikkatleri üzerinize çekin
Serbest çizimler yapın veya içe aktarılan fotoğrafları, kopyasını çıkarıp yeniden renklendirerek birer sanat eserine dönüştürün. İllustrasyonlarınızı basılı belgeler, sunumlar, web siteleri, blog'lar ve sosyal medya gibi dilediğiniz ortamda kullanın.


Profesyonel güç artık bir standart

Çabuk yanıt veren hızlı performans ve hassas araçlarla işlem yerine kolayca tasarıma odaklanabilirsiniz. Vektör grafiklerinizi farklı belgelerde yeniden kullanın. Photoshop, InDesign, XD ve Premiere Pro gibi diğer Creative Cloud uygulamalarıyla sorunsuz şekilde çalışın. Illustrator; tasarımlar, videolar ve daha fazlasına resim eklemeyi kolaylaştırır.

 Adobe İndesign

Mizanpaj tasarımınızda bir sonraki sayfa
Sektörde önde gelen sayfa tasarım yazılımı ve mizanpaj uygulaması, basılı ve dijital medya için mükemmel belgeler oluşturmanızı, ön kontrollerini yapmanızı ve yayınlamanızı sağlar. InDesign; posterler, kitaplar, dijital dergiler, e-Kitaplar, etkileşimli PDF'ler ve daha pek çok içerik oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Dikkat çeken mizanpajlar. Sadece Indesign ile
Adobe InDesign, basılı ve dijital ortamlar için sektörde önde gelen bir mizanpaj ve sayfa tasarım yazılımıdır. Dünyanın önde gelen font tasarımcılarından ve Adobe Stock'taki görsellerden gelen tipografik öğelerle muhteşem grafik tasarımlar oluşturun. İçerikleri ve geri bildirimleri PDF formatında hızla paylaşın. Adobe Experience Manager ile üretimi kolayca yönetin. InDesign kitaplar, dijital dergiler, e-kitaplar, etkileşimli PDF'ler ve daha pek çok içerik oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Yeniliğin 20 yılı.
InDesign 1999'da ilk kez piyasaya sunulduğunda yayıncılık sektöründe yeni bir sayfa açıldı. Uygulama; OpenType fontları, saydamlık özellikleri ve bulut tabanlı iş birliği desteğiyle tasarımı ileriye taşıdı ve milyonlarca kişi bugün de InDesign ile muhteşem şeyler yapmaya devam ediyor.


Dijital yayınlar. Göz kamaştıran etkileşimler.
Sesler, videolar, slayt gösterileri ve animasyonlarla insanı kendine çeken dijital dergiler, e-Kitaplar ve çevrimiçi etkileşimli belgeler oluşturun. InDesign, tasarım öğelerinizi kolaylıkla yönetmenizi ve EPUB ve PDF'den HTML'ye kadar her türlü formatta hızla sürükleyici deneyimler sunmanızı sağlıyor.

Ekibinizi bir arada tutun.
İş birliği için tasarlanan araçlarla daha hızlı tasarımlar yapın. Paragraf, Karakter veya Nesne Stilleri ile değişiklikleri hızla gerçekleştirin. Tasarımlarınızı web'de paylaşarak veya PDF üzerinden geri bildirim almak için dosyaları paylaşarak incelemeleri kolaylaştırın. Uygulama Creative Cloud ve Adobe Experience Manager ile entegre çalışarak projeleriniz genelinde içerik, font ve grafik paylaşabilmenizi sağlar.Baskı alanında yankı uyandırın.
Yazı malzemelerinden el ilanlarına, posterlerden broşürlere, yıllık raporlardan dergi ve kitaplara kadar her şeyi tasarlayın. Profesyonel mizanpaj ve dizgi araçlarıyla şık tipografi, zengin grafikler, görüntüler ve tablolar içeren çok sütunlu sayfalar oluşturabilirsiniz.

 Adobe​ Premiere

Her zaman mükemmel video düzenleme
Premiere Pro; film, TV ve web için önde gelen video düzenleme yazılımıdır. Güçlü yaratıcı araçlar, diğer Adobe uygulamalarıyla entegrasyon olanağı ve Adobe Sensei'nin gücü sayesinde sorunsuz ve bağlı bir iş akışı içerisinde hızlıca etkileyici işler ortaya çıkarın. Aboneliğinize dahil olan yeni Premiere Rush sayesinde ise çekim yapıp çekiminizi dilediğiniz yerde veya dilediğiniz aygıtta düzenleyebilirsiniz.

Akıllı araçlar. Daha iyi bir hikaye anlatımı
Premiere Pro; film, TV ve web için sektör lideri video düzenleme yazılımıdır. Yaratıcı araçlar, diğer uygulamalar ve hizmetlerle entegrasyon ve Adobe Sensei'nin gücü, çekimleri şık filmlere ve videolara dönüştürmenize yardımcı olur. Premiere Rush ile yeni projeleri dilediğiniz aygıtta oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yaratıcı iş akışınıza odaklanın

Adobe Sensei ile desteklenen otomatik araçlarla zamandan tasarruf ederek hikayenize odaklanabilirsiniz. Entegre iş akışları, çalışmalarınızı zaman çizelgenizi terk etmeden güzelleştirmenizi sağlar.

Her kamera. Her format. İstediğiniz platformda çalışın
Çekimleri, 8K'dan sanal gerçekliğe, herhangi bir formatta düzenleyin. Yerel dosya desteği, hafif proxy iş akışları ve daha hızlı ProRes HDR, mobil iş istasyonlarında bile medya öğelerinizle dilediğiniz şekilde çalışmanızı sağlar.
Diğerleriyle uyum halinde.
Premiere Pro; Photoshop, After Effects, Adobe Audition ve Adobe Stock gibi diğer uygulamalar ve hizmetlerle sorunsuz şekilde çalışır. After Effects'ten bir Hareketli Grafik şablonu açın, şablonu Adobe Stock'tan özelleştirin veya yüzlerce üçüncü taraf uzantısıyla entegrasyon sağlayın.

Düzenleme platformunuzu gittiğiniz her yere taşıyın.
Premiere Pro, tüm aygıtlarda çalışan hepsi bir arada uygulama Premiere Rush ile birlikte gelir. Telefonunuzda çektiğiniz ve düzenlediğiniz filmleri, mobil aygıtınızdan veya masaüstü bilgisayarınızdan sosyal medyada paylaşın. Dilerseniz Rush dosyalarını daha da geliştirmek için Premiere Pro'da açın.

 Adobe​ After Effect

After Effects ile oluşturamayacağınız hiçbir içerik yok.
Sinematik film başlıkları, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Kliplerden nesne çıkarabilme özgürlüğüne ulaşın. Yangın çıkarın veya yağmur yağdırın. Bir logo veya karakteri animasyonla hareket ettirin. Hatta 3B alanda gezinin ve tasarım yapın. Sektörün önde gelen hareketli grafik ve görsel efekt yazılımı After Effects ile her türlü fikrinize hareket kazandırabilirsiniz.

Kapanış jeneriğini oynatın. Sözcükleri çevirin. Başlıkları hızla döndürün.
Başlıklara, kapanış jeneriklerine ve alt bantlara animasyonlarla hareket kazandırın. İsterseniz sıfırdan başlayın, isterseniz doğrudan uygulamanın içinden erişebileceğiniz hazır ayarları kullanın. Çevirmeden kaydırmaya kadar çok sayıda yolla metniniz hareket halinde.

Animasyonlarla canlanın.
Anahtar kareler veya ifadelerle her şeye hareket katın. Veya tasarımlarınızı başlatarak benzersiz sonuçlar almak için hazır ayarları kullanın.

Heyecan verici efektler ekleyin.
Bir sahnenin ortamını değiştirin. Hareketli bir nesne ekleyin. Seçmeli renk ayarlamaları yapın. Yüzlerce efekt arasından seçim yapın ve izleyicilerinizi aksiyonun tam ortasına çekmek için VR videoları oluşturun.


Diğerleriyle uyum halinde
After Effects, diğer Adobe uygulamalarıyla sorunsuz şekilde çalışır. Adobe Dynamic Link ile oluşturduğunuz kompozisyonların görünümünü Premiere Pro'da anında görün. Çalışmaları Photoshop, Illustrator, Character Animator, Adobe XD ve Animate'ten içe aktarın. Ekip Projelerini kullanarak editörlerle bulundukları her yerden birlikte çalışın. After Effects, 300'den fazla yazılım ve donanım ortağı ile entegre olarak çalışır.

 Adobe​ Acrobat

En iyi PDF araçları şimdi en çok bağlantı seçeneğini de sunuyor.
Document Cloud hizmetleriyle donatılan Acrobat DC, günümüzün çok aygıtlı dünyası için en eksiksiz PDF çözümüdür. Bu çözüm sizi belgelerinize, ekibinize ve favori PDF araçlarınıza bağlar. İhtiyacınız olduğu zaman, ihtiyacınız olan yerde yanınızdadır ve istediğiniz aygıtta işbirliği yapmayı kolaylaştırır.

Kolayca işbirliği yapın çünkü yaratıcılık gücünü ekip çalışmasından alır
Yaratıcı ekipler, müşteriler ve acentelerle güvenlik duvarının içinde ve dışında, masaüstü ve mobil aygıtlarda, güvenli bir şekilde işbirliği yapın. Bir InDesign veya Illustrator dosyasını kolayca paylaşabileceğiniz bir PDF'ye dönüştürebilir, incelemeye katılan farklı kullanıcılara gönderebilir ve yorumları çevrimiçi ortamda, tek bir dosyada toplayabilirsiniz.En iyi PDF araçları 
Yirmi beş yıl önce PDF'yi oluşturduk. Fakat bununla yetinmedik. Yenilikler yapmaya ve yaratıcı kullanıcıların işlerini paylaşmalarını sağlayan, gelişmiş belge teknolojileri sunmaya devam ediyoruz. İstediğiniz aygıtta PDF oluşturma, düzenleme, birleştirme ve PDF'lere erişmenin en iyi yoluna sahip olun.

E-imzalar Ne işiniz ne yaratıcılığınız aksasın
Sözleşmeleri, teklifleri ve yaratıcı özetleri çevrimiçi ortamda, güvenli bir şekilde saklayın ve bu belgelere istediğiniz aygıttan erişin. Gizlilik anlaşmaları ve tedarikçi sözleşmeleri gibi yaratıcı sürecinize güç veren belgeleri, e-imza çözümümüzle yasal olarak bağlayıcı şekilde onaylatabilirsiniz.

  ​ADOBE AUDİTİON

Adobe Audition. Profesyonel bir ses çalışma istasyonu
Sektördeki en iyi dijital ses düzenleme yazılımıyla ses efektleri oluşturun, mixleyin ve tasarlayın.

Ses içeriklerini düzenleyin, mixleyin, kaydedin ve düzeltin
Audition; ses içerikleri oluşturmak, mikslemek, düzenlemek ve düzeltmek için çok parçalı, dalga formu ve spektral görüntüler içeren kapsamlı bir araç setidir. Bu güçlü ses iş istasyonu video prodüksiyon iş akışlarını ve ses katmanı ekleme sürecini hızlandırmak ve orijinal kalitede sese sahip gösterişli miksajlar sunmak için tasarlanmıştır.

Audition nedir?
Video, podcast ve ses efekti tasarımı için sektördeki en iyi ses temizleme, restorasyon ve hassas kurgu aracıyla tanışın.


Müzik klipleri kaydedin, düzenleyin ve entegre edin
Adım adım talimatların verildiği bu eğitim, güçlü ses araç seti Adobe Audition'da ve Adobe Audition'ın premiere pro ile arasındaki kusursuz iş akışında sizi yönlendirir.

Seslere canlılık kazandırın
Bir Profesyonel olmasanız bile Essential Sound panelini kullanarak profesyonel kalitede ses çıkışı elde edin.

Podcast oluşturma
Bir podcast veya diğer herhangi bir ses projesi için kayıt, mixleme ve sesli içeriği dışarı aktarma hakkındaki temel adımları öğrenin.

Sığacak şekilde remixleme
Audition daki yeniden düzenleme aracıyla dilediğiniz şarkıyı istediğiniz süre içine sığdıracak şekilde kolaylıkla ve otomatik olarak yeniden düzenleyin.


Onarma ve geri yükleme
Sesi düzeltme ile ilgili, spektral frekans göstergesi, Tanılamalar paneli, efektler ve diğer özelliklerin kullanımını da içeren en iyi uygulama yöntemlerini öğrenin.

  ​ADOBE DREAMWEAVER

Dinamik web siteleri. Gerçekten hızlı
Dreamweaver, her boyuttaki ekranda mükemmel görünen web siteleri ve web uygulamaları oluşturmanın, kodlamanın ve yayınlamanın en hızlı ve en kolay yollarını sunuyor.

Tüm tarayıcı ve aygıtlar için mükemmel siteler oluşturun
HTML, CSS, JavaScript ve çok daha fazlasını destekleyen web tasarım yazılımı ile hemen hemen her yerde hızla web sayfaları oluşturun ve yayınlayın.
Hızlı ve  esnek kodlama
Basitleştirilmiş akıllı kodlama motoruyla dinamik web siteleri oluşturun, kodlayın ve yönetin. Kod ipuçlarına ulaşarak HTML, CSS ve diğer web standartlarını öğrenin ve düzenleyin. Görsel yardımları kullanarak hataları azaltın ve site geliştirme işlemlerine hız kazandırın.

Sitenizi daha az adımda işler duruma getirin
HTML e-postalar, Hakkında sayfaları, blog'lar, e-ticaret sayfaları, bültenler ve portföyler oluşturmak için özelleştirebileceğiniz başlangıç şablonlarıyla sitelerinizi daha hızlı kullanıma sunun. Dreamweaver, Creative Cloud'un bir parçası olduğundan, Kitaplıklarınızdan ve Adobe Stock'tan varlıkları hızla getirerek sitelerinizi iyileştirebilirsiniz.

Her aygıtta dinamik görüntüleme
Her boyuttaki ekrana adapte olan duyarlı web siteleri oluşturun. Sitelerinizi ve düzenlemelerinizi gerçek zamanlı olarak önizleyerek sayfalarınızın yayınlamadan önce istediğiniz şekilde görünmesini ve çalışmasını sağlayın.