ZORTRAX REÇİNELERİ

Her Reçinenin Faydalarını Keşfedin

Adanmış: Inkspıre

Zortrax Resin Tough Clear
Zortrax Resin Tough Clear, yapımcıların projenin değerlendirilmesi için görsel yönlerin önemli olduğu tasarımlarda dayanıklı ve cam benzeri nesneleri başarılı bir şekilde basmasına olanak tanıyan benzersiz bir fotopolimer reçinedir.Teknik Detaylar

Adanmış: Inkspıre

Zortrax Resin Tough
Zortrax Resin Tough, hem profesyonelleri hem de hobileri hedefleyen farklı özelliklere sahip ABS benzeri bir fotopolimer reçinedir. Kullanıcıların yükler altında kolay kırılmayan dayanıklı modeller üretmesini sağlar.
Teknik Detaylar

Adanmış: Inkspıre

Druckwege Type D Dental Model Resin
Druckwege Tip D Dental Model Reçinesi, alçı benzeri bir dokuya sahip hassas bir diş reçinesidir. Dişlerin ve diş etlerinin doğru bir şekilde modellenmesi için çok düşük büzülme ve yüksek düzeyde detay sunar.Teknik Detaylar

Adanmış: Inkspıre

BlueCast Original LCD/DLP
Hafif ve telkari takılar için tasarlanmış çok hassas dökülebilir reçine. Minimum büzülme ve mükemmel boyutsal doğruluk, küçük ama karmaşık tasarımlı mücevher parçalarının yatırım desenlerinin 3D olarak basılmasını mümkün kılar. Balmumu ile neredeyse aynı fiziksel özellikler sergiler, bu nedenle aynı alet takımı ile işlenebilir.

Teknik Detaylar

Adanmış: Inkspıre

BlueCast X10 LCD/DLP
Nispeten büyük modellerde pürüzsüz yüzeyleri ve hassas detayları garanti etmek için tasarlanmış gelişmiş dökülebilir reçine. BlueCast X10, büyük miktarda metal gerektiren mücevher parçalarının basılmasını mümkün kılar. Balmumu ile neredeyse aynı özellikler sergiler ve bu nedenle aynı alet takımı ile işlenebilir.


Teknik Detaylar

Adanmış: Inkspıre

BlueCast X5 LCD/DLP
Mücevher dökümü için tasarlanmış hassas dökülebilir reçine. Hassas dökümde kullanılan mumun işlevsel bir eşdeğeridir ve aynı alet takımı ile işlenebilir. BlueCast X5, mükemmel boyutsal hassasiyete, %0,00 kül kalıntısı ile yanma özelliklerine sahiptir. Süblimleşme 130°C'de başlar.Teknik Detaylar

Adanmış: Inkspıre

Raydent Crown & Bridge Resin

Sınıf IIa biyouyumluluk , bu reçineyi 30 güne kadar insan vücudu ile temas için güvenli kılar. Geçici kuronlar ve köprüler basmak için tasarlanmıştır. A2 gölgesinde mevcuttur.


Teknik Detaylar

Adanmış: Inkspıre
Raydent Surgical Guide Resin

Sınıf I biyouyumluluk , bu reçineyi, modern diş hekimliğinde yaygın olan delme veya diğer cerrahi prosedürleri gerçekleştirmek için yeterli olan bir insan vücudu ile geçici temas için güvenli kılar. Hassas, net cerrahi kılavuzları 3D yazdırmak için tasarlanmıştır.
Teknik Detaylar

Adanmış: Inkspıre

RESİN BASIC
Zortrax Resin BASIC, keskin kenarlar, yüksek detay ve kısa kürlenme süreleri sunan epoksi bazlı bir reçinedir. Dayanıklıdır ve basması kolaydır. Gri, beyaz ve pigmentsiz olarak mevcuttur. Zortrax Resin BASIC, uçucu organik bileşikler içermez, bu nedenle güvenlik talimatlarımıza uygun olarak kullanıldığında baskı yapmak güvenlidir. Zaten kürlenmiş reçinenin boyanması kolaydır.

Teknik Detaylar