• Sanatçılar, Tasarımcılar ve Her Şeyi Bilenler için Tasarlanan 3B Oluşturma Yazılımınızda Hayal Edebileceğiniz Her Şeyi Görselleştirmenize Yardımcı Olur.
    En İyi İşleme Araçlarımızla Fotoğraf Gerçekliğinde Görüntüler Oluşturun.
    Tüm V-Ray Yazılımları
V-Ray 5 For 3DS Max
V-Ray 5 For Maya
V-Ray 5 For Sketchup
V-Ray 5 For Rhino
V-Ray 5 For Revit
V-Ray Cinema 4D

   ​V-RAY 5 FOR 3DS MAX

Üst düzey görselleştirme ve üretim için dünyanın en eksiksiz 3B oluşturma yazılımı.
3ds Max için V-Ray, üretimde kendini kanıtlamış bir işleme yazılımıdır. Çok yönlülüğü ve binlerce ışığı olan devasa, dinamik sahnelerden görkemli bir natürmortya kadar her tür projeyi idare etme becerisiyle tanınan bu çözüm, 3D endüstrilerindeki sanatçılar ve tasarımcılar için ideal çözümdür. 

Her proje için ödüllü işleme teknolojisi.
Gerçekten fotogerçekçi renderlar için kalite için tasarlanmış, hız için optimize edilmiş ve ölçeklemeye hazır bir ışın izleyici istersiniz. V-Ray, CPU ve GPU donanımınızdan en iyi şekilde yararlanırken size ışık hızında etkileşimli ve ağır üretim işleme ile çalışma gücü sağlar .

En zor sahnelerinizin üstesinden gelmek için tasarlandı.
Şimdiye kadar gördüğünüz en büyük sahne üzerinde çalışırken sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir oluşturucuya ihtiyacınız var. Milyarlarca çokgen mi? Binlerce ışık mı? V-Ray hepsini halledebilir. V-Ray ile her şeyi ve her şeyi işleyin. Adaptive Lights, Proxy Objects, Distributed Rendering - ihtiyaç duyduğunuzda üretimde kanıtlanmış özelliklerden oluşan bir cephanelik.Ayrı bir araca ihtiyaç duymadan renderlarınızı sonradan işleyin.
V-Ray, tümü 3ds Max ile entegre olan eksiksiz bir ışıklandırma, gölgeleme ve işleme araçları setiyle donatır. Hafif karıştırma ve katmanlı birleştirme ile yeniden tasarlanan V-Ray Çerçeve tamponu, yalnızca görüntülemeden daha fazlası için tek bir araç kullanmanız gerektiği anlamına gelir - farklı uygulamalar arasında gidip gelmeniz gerekmez.

% 100 ışın izlemeli bir ortamda gerçek zamanlı olarak etkileşimli deneyimler oluşturun.
Ekstra optimizasyonlara ve dönüştürmelere gerek kalmadan fikirlerinizi% 100 ışın izlemeli kalitede sunun. Doğrudan 3ds Max'te proje değişiklikleri yapın ve tasarımlarınızı yerinde doğrulayın.

Diğer yazılımlarla sorunsuz çalışın.
V-Ray, en popüler 3ds Max eklentilerinin tümü ile uyumludur - Substance, Forest Pack, Railclone, Ornatrix, Tyflow, Phoenix FD ve daha fazlası. V-Ray ayrıca Alembic, OSL, OpenColorIO ve şimdi de ACEScg gibi açık standartları destekleyen her türlü boru hattı için mükemmel bir seçimdir.

   ​V-RAY 5 FOR MAYA

Animasyon ve görsel efektler için dünyanın en eksiksiz işleme yazılımı.
Hızlı ve esnek bir oluşturucuya ihtiyaç duyan 3B sanatçılar için V-Ray hız için tasarlanmıştır ve üretim için tasarlanmıştır. Proje ne olursa olsun, V-Ray en önemli anı sunar. 

Akademi Ödüllü işleme teknolojisi.
V-Ray, üretimde kanıtlanmıştır. On yıldan fazla bir süredir V-Ray, dünyanın önde gelen stüdyoları tarafından 300'den fazla televizyon dizisi ve uzun metrajlı filmin render edilmesi için kullanılmaktadır. 2017'de V-Ray'in ışın izleme teknolojisi, fotogerçekçi görsel efektlere katkılarından dolayı bir Sci-Tech Akademi Ödülü aldı.


Her ölçekte yüksek güçlü işleme.
Birden çok CPU, GPU veya her ikisine birden ölçeklenen üretim oluşturma ile donanımınızdan tam olarak yararlanın . Dağıtılmış işleme ile birden fazla makinede tek bir görüntü bile oluşturabilirsiniz.

Ardışık düzeninizle sorunsuz entegrasyon.
V-Ray, Maya ve stüdyo ardışık düzeninizle sorunsuz bir şekilde çalışır. ACEScg desteği, V-Ray 5'te yeni olup, Alembic, OpenVDB ve OpenColorIO gibi diğer endüstri standartlarına katılır. Golaem, Massive, Ornatrix, Phoenix FD ve Yeti dahil en sevdiğiniz Maya eklentileri de uyumludur.

Dağıtımı ve özelleştirmesi kolaydır.
V-Ray'in herhangi bir Windows, macOS veya Linux ağına dağıtılması kolaydır. V-Ray lisansları yüzerdir ve merkezi olarak sunulabilir ve yerel olarak kontrol edilebilir.
Ve V-Ray Standalone, render çiftliğinizde başsız render almanızı sağlar.
V-Ray for Maya, işleme iş akışınızı özelleştirmek için iki yazılım geliştirme kiti de içerir.
Örneğin, V-Ray SDK (C ++) ile özel gölgelendiriciler yazabilir veya V-Ray App SDK (Python) ile özel ardışık düzen araçları oluşturabilirsiniz.

   ​V-RAY 5 FOR SKETCHUP

SketchUp sanatçıları ve tasarımcıları için nihai görselleştirme çözümü .
V-Ray for SketchUp, tamamı SketchUp'ta gerçek zamanlı ve fotogerçekçi görüntülemeyi birleştiren bir 3B oluşturma yazılımıdır. Başlangıçtan profesyonele V-Ray, SketchUp projelerinizi baştan sona görselleştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Tasarımlarınızı gerçek zamanlı olarak görün.
Sketchup tasarımlarınızı gerçek zamanlı olarak görmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık V-Ray Vision ile, SketchUp'ta çalışırken tasarımlarınızı gerçek zamanlı olarak görselleştirebilirsiniz. Modelinizin etrafında hareket edin, malzemeleri uygulayın, ışıkları ve kameraları ayarlayın - hepsi sahnenizin canlı gerçek zamanlı görüntüsünde.Olabildiğince gerçekçi olun.
Gerçeğe yakın ışıklar, kameralar ve malzemelerle V-Ray ile render almak olabildiğince gerçektir. Herhangi bir proje için tam olarak nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Gerçek şeye inşa edilmeden önce gelebileceğiniz kadar yakın.

Bir sonraki projenize önceden başlayın.
V-Ray, herhangi bir sahneye uygulayabileceğiniz ve kapsamlı bir video eğitimleri kitaplığına , ücretsiz teknik desteğe ve yardımcı forumlara erişebileceğiniz yüzlerce oluşturmaya hazır malzeme ile birlikte gelir . V-Ray, topluluk tarafından oluşturulmuş ve kolayca erişilebilen bir içerik dünyasıyla en büyük görselleştirme topluluklarından birine sahiptir.

V-Ray, SketchUp için en iyi güç kaynağıdır.
V-Ray ve SketchUp mükemmel takımdır. SketchUp, mimari ve tasarım için dünyanın en yaygın kullanılan 3B modelleme yazılımıdır. Ve V-Ray, mimari görselleştirme için dünyanın 1 numaralı işleme yazılımıdır. İkisi birlikte, tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için mükemmel bir kombinasyondur.

   ​V-RAY 5 FOR RHİNO

Rhino ve Grasshopper için hepsi bir arada görselleştirme çözümü.
V-Ray for Rhino, gerçek zamanlı ve fotoğraf gerçekliğinde oluşturmayı tek bir görselleştirme araçları paketinde birleştiren bir 3B oluşturma yazılımıdır. Mimariden ürün tasarımına, bir sonraki tasarım projenizi hayata geçirmek için ihtiyacınız olan her şey bu.

Gerçek zamanlı olarak görselleştirin.
V-Ray 5'te yeni olan V-Ray Vision, modelinizi oluştururken, malzemeleri uygularken ve Rhino ve Grasshopper tasarımlarınızı ışıklandırırken size canlı gerçek zamanlı bir görünüm sunar. Artık tasarım yaparken herhangi bir projeyi gerçek zamanlı olarak görselleştirebilirsiniz.Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürün.
Fotogerçekçi ışıklar, kameralar ve malzemelerle V-Ray ile render almak olabildiğince gerçek. Tasarımlarınızın doğru göründüğünü bilerek güvenle iletişim kurun ve işbirliği yapın.

Oluşturmanın ötesine geçin.
Ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan işlemelerinizi ince ayarlamanıza ve bitirmenize olanak tanıyan yepyeni araçlarla tanışın. Yeni V-Ray Çerçeve Arabelleğinde kompozit render katmanları, renk düzeltmeleri yapın ve aydınlatmayı anında ayarlayın.

Sorunsuz Grasshopper entegrasyonu.
Parametrik tasarımlarınızı anında görselleştirin. V-Ray for Grasshopper, V-Ray for Rhino ile birlikte gelir ve V-Ray geometrisini, aydınlatmayı, malzemeleri, işleme ve animasyonu desteklemek için bir dizi düğüm içerir.

   ​V-RAY 5 FOR REVİT

Yüksek kaliteli görseller, tasarım süreci boyunca fikirleri iletmenin anahtarıdır. 
Revit için V-Ray Next ile, en eski konseptlerinizden son pazarlama materyallerine kadar en yüksek düzeyde gerçekçilikle Revit modellerinin inanılmaz görsellerini oluşturabilirsiniz. 

Doğruluk.
Bir tasarımı gerçek aydınlatmasına ve malzemelerinin gerçek yansımalarına ve kırılmalarına göre analiz edin.

Sorunsuz Revit Entegrasyonu
Tüm kararlar, BIM veritabanını değiştirmeden Revit projesinde yaşar. Tüm iş akışları Revit içinde yapılır - ithalat / ihracat yoktur.Birlikte Çalışabilirlik
Oluşturmaya hazır varlıklar ve yeniden kullanılabilir malzemeler için 3ds Max, Rhino veya SketchUp gibi diğer 3B araçlarda yapılan V-Ray işinden yararlanın.

Özel Çevre
BIM veritabanınızı kirletmeden veya Revit'in performansını etkilemeden özel 3D çevreyi Revit'e kolayca yerleştirin.

Ölçeklenebilir kalite
Kullanışlı malzeme geçersiz kılmalarıyla geleneksel, tek renkli çalışmaları hızla yapın.

Güç
Birden çok işlemciyle (CPU ve / veya GPU ) iş akışını hızlandırın , ağa bağlı makineleri Swarm ile kullanın veya Chaos Cloud'u talep üzerine kullanın.

   ​V-RAY 5 FOR CİNEMA 4D

Cinema 4D sanatçıları ve tasarımcıları için profesyonel 3B oluşturma yazılımı
V-Ray for Cinema 4D, Cinema 4D sanatçıları ve tasarımcılarının ellerine fotogerçekçi 3B oluşturma için endüstri standardı teknolojiyi sunar. Akıllı araçlar ve güçlü oluşturma yetenekleriyle, V-Ray'in hız ve yaratıcı kontrol kombinasyonu her proje için mükemmeldir.

Fikirlere hayat verin
V-Ray'in eksiksiz aydınlatma, gölgelendirme ve ödüllü oluşturma araçları seti ile herhangi bir fikri hayata geçirebilirsiniz.

Her şeyin üstesinden gelmek için tasarlandı
Muazzam miktarda geometri ve binlerce ışık içeren sahneler dahil en büyük projelerinizin üstesinden gelmek için üretildi.

İşi kolaylıkla halledin.
Sanatçı dostu araçlar ve sezgisel bir arayüz, daha akıllı çalışmanıza yardımcı olarak işin yapılmasını kolaylaştırır.Hızlı işleyin
V-Ray'in GPU ve CPU işleme yetenekleri, tüm prodüksiyonlara hız artışı sağlar. Hızlı etkileşimli oluşturma ile, sahnenizdeki değişiklikleri anında görüntülendiğini göreceksiniz.

Ölçeklendirmeye hazır
V-Ray'in dağıtılmış işleme özelliği ile yüksek çözünürlüklü görüntüleri işlemek için birden fazla bilgisayarın gücünden yararlanın. Veya oluşturma işleminizi Chaos Cloud'a doğrudan erişimle buluta taşıyın.

Oluşturma ötesine geçin
V-Ray 5, bir oluşturucudan daha fazlasıdır. Yerleşik birleştirme ve etkileşimli ışık karıştırma, ayrı bir uygulamaya gitmeden V-Ray Çerçeve Arabelleğinde görüntülemelerinize ince ayar yapmanıza ve bitirmenize olanak tanır.

V-Ray 5, Cinema 4D'ye yepyeni bir işleme deneyimi getiriyor. Yeni akıllı araçlar ve iş akışlarının yanı sıra sezgisel bir arayüzle, her zamankinden daha hızlı ve daha kolay. Cinema 4D için V-Ray 5, yerleşik birleştirme ve etkileşimli ışık karıştırma ile görüntülemenin ötesine geçer.