• Harika Görseller Oluşturmak İçin En İyi 3D Oluşturma Yazılımı.
    KeyShot, Sonuçları Anında Görüntüleyen ve Gerçekçi Ürün Görselleri Oluşturma Süresini Kısaltan Gerçek Zamanlı 3B Oluşturmayı Sağlar. KeyShot, Hızı, Kullanım Kolaylığı, Bilimsel Olarak Doğru Malzemeleri ve Gelişmiş Malzeme Düzenleme Yetenekleri Nedeniyle Dünya Çapındaki Markalar Tarafından Kullanılmaktadır. Fikirlerinizi Daha Kolay İletin, Kavramları Daha Erken Keşfedin ve Dudak Uçuklatan Görselleri Daha Hızlı Sunun – KeyShot'ı Bugün Keşfedin.
    Tüm Keyshot Modülleri
Keyshot
Keyshot Web
KeyVR
Keyshot Viewer
Keyshot Network Rendering

   ​KEYSHOT

KeyShot'ı Farklı Kılan Nedir?
KeyShot, 3B oluşturma ve animasyonu kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Malzemeleri ve aydınlatmayı hızlı bir şekilde uygulamanıza olanak tanır ve en doğru malzeme görünümlerini ve gerçek dünya aydınlatmasını sağlar, tümü gelişmiş yetenekler ve tüm değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak görme yeteneği sağlayan güçlü bir arayüzde. Peki KeyShot nedir? Ve ne yapmana yardımcı olur?
Yazılıma değil tasarımınıza odaklanın.
KeyShot, en deneyimli 3D render uzmanları için tüm gelişmiş yeteneklere sahip basit, iş akışı tabanlı bir arayüz aracılığıyla dakikalar içinde fotoğrafik sonuçlar elde etmek için öğrenmesi ve kullanması son derece kolaydır.
Fikirlerinizi daha erken sunun.
KeyShot, konseptten son ürüne kadar akıcı bir iş akışı için en geniş 3B dosya formatı desteğiyle tüm ürün geliştirme sürecine görsel hız ve çeviklik getirir.

Daha gerçekçi hale getirin.
KeyShot malzemeleri, en yüksek kalitede görseller için bilimsel olarak doğru özellikler sağlayan fiziksel görünümün ötesine geçer. Bir ön ayar, özel bir ortak malzeme kullanın veya kendinizinkini yaratın.
Eksiksiz bilgi işlem gücüne erişin.
KeyShot, işleme için CPU veya NVIDIA GPU'ları kullanma gücü ve seçeneği ve eşsiz performans için doğrusal olarak ölçeklendirme yeteneği sunar.
Doğru aydınlatın.
KeyShot, basit stüdyo çekimleri veya en karmaşık iç aydınlatma için en doğru aydınlatmayı oluşturan gelişmiş aydınlatma yetenekleri sağlar.
Sonuçları anında görün.
KeyShot, çekirdeğe gerçek zamanlı işlemdir. Bir mod değil. Sonradan bir düşünce değil. Her şeyi olduğu gibi görün. Malzemeden ve aydınlatmadan kamera ve animasyona kadar her değişiklik siz çalışırken anında görülür.
Onları suskun bırakın.
Hareketsiz görüntü ve animasyonlardan etkileşimli web ve mobil içeriğe kadar KeyShot'ın mümkün olan en yüksek kalitede görselleri oluşturma yeteneği, tüm görselleştirme ihtiyaçlarınız için en iyi aracı kullanmanızı sağlar.

   ​KEYSHOT WEB

Tasarım İncelemeleri
Daha hızlı üretime başlayın - Tasarımınızın çeşitli yönlerini göstermek için mükemmel.
KeyShotXR
Etkileşimli 360 ° ekip incelemeleri için tasarımınızı web'e veya mobil cihaza aktarın.
Web Yapılandırıcı
Tasarım varyasyonlarınızı paylaşın ve renk, malzeme, kaplama ve daha fazlasını değerlendirin.

Satış Sunumları
Satış şeklinizi değiştirin - Müşterilerinizin tüm olası varyasyonları görmesine izin verin.
Keyshot XR
Satışlara yardımcı olmak ve müşteriyi mutlu etmek için ayrıntıları ve tasarımı paylaşın ve tartışın.
Web Yapılandırıcı
En iyi ürün deneyimini sağlamak için kendinizi müşterinin yerine koyun.
Satış Noktası
Müşterilerinizi memnun edin - Olasılıklara gözlerini açın ve satın almadan önce ayrıntıları keşfedin.

   ​KEYVR

Sahnenizi hazırlayın
Modelinizi KeyShot'a aktarın. Beğendiğiniz malzemeleri, ortamları veya animasyonları ekleyin ve sahnenizi kaydedin.
KeyVR' yi başlat
KeyShot araç çubuğundaki (sürüm 8 ve üzeri) KeyVR düğmesine basın veya KeyVR'yi başlatın ve sahneyi doğrudan açın.
Deneyim    
3B modelinizi etkileşimli bir ortamda görüntüleyin, malzemeleri değiştirin, aydınlatmayı seçin ve tasarım kararlarını daha hızlı alın.
Birden Fazla Kullanıcı
Tek bir KeyShot sahnesinde birden fazla kullanıcı işbirliği.

Hızlı dağıtım
Bir oturumu barındırmak, sıfır yapılandırma ile basittir.
KeyShot Özelliği Desteği
KeyShot'ta ayarlanan çoklu malzemeler, ortamlar ve animasyonların tümü KeyVR Connect'te desteklenir
Standart Donanımı Kullanın
Standart HTC VIVE, Oculus Rift ve Windows Karma Gerçeklik Kulaklıkları ile uyumludur
Onları suskun bırakın.
Hareketsiz görüntü ve animasyonlardan etkileşimli web ve mobil içeriğe kadar KeyShot'ın mümkün olan en yüksek kalitede görselleri oluşturma yeteneği, tüm görselleştirme ihtiyaçlarınız için en iyi aracı kullanmanızı sağlar.

   ​KEYSHOT VİEWER

Gerçek Zamanlı İşleme Kalitesi
Mümkün olan en yüksek kaliteli, gerçek zamanlı deneyimle sahnenizin güncellemesini anında görün.
Fare / Dokunma Etkileşimi
Parmak hareketleri veya uçma araç çubuğunu kullanarak fare veya dokunmatik özellikli cihazla keşfedin.
Tam 360 ° Görünüm Kontrolü
Ürün konseptlerinizi, konfigürasyonunuzu ve üretim görsellerinizi tam 360 derece keşfedin.

Ürün Yapılandırıcıları
İncelemelerde veya ürün teşhirlerinde varyasyonları göstermek için KeyShot Pro ile oluşturulan ürün yapılandırıcılarını görüntüleyin.
Görüntü / Meta Veri Çıkışı
Etkin varyasyon ve kamera bilgileriyle birlikte meta veriler içeren bir ekran görüntüsünü kaydetmek için dokunun.
Güvenlik kontrolü
Dosya erişimini kontrol edin ve parola koruması ve filigran yer paylaşımı ile kötüye kullanımı önleyin.

   ​KEYSHOT NETWORK RENDERİNG

Ağınızda Oluşturun
KeyShot Ağ Oluşturma, tek bir ağ üzerinde birden çok bilgisayar sistemini bağlamanıza ve işleme kapasitenizi ve çıktınızı önemli ölçüde ve kolayca artırmak için tüm donanımınızı kullanmanıza olanak tanır. KeyShot Network Rendering'in gücü, tasarımınızı iyileştirmeye devam etmenize, varyasyonlar eklemenize ve görselleştirmenizi ağa tamamen boşaltmak için ek işler göndermenize olanak sağlamada yatar.
KeyShot Ağ Oluşturmanın Gücü
KeyShot Network Rendering yazılımı macOS, Windows ve Linux ile uyumludur. Ve KeyShot gibi, Ağ Oluşturma (9.1 ve daha yeni), bağlı Çalışanların yeteneklerine bağlı olarak işleri hem CPU hem de GPU modunda işleyebilir .
CPU İşleri
KeyShot Ağ Oluşturma için CPU'ları kullanırken, ağınızdaki oluşturma süresi ile çekirdek sayısı arasındaki ilişki yaklaşık olarak doğrusal ve ters orantılıdır - çekirdek sayısını ikiye katlayarak oluşturma sürenizi potansiyel olarak yarıya indirirsiniz. Performans, CPU spesifikasyonunuza bağlıdır. En iyi sonuçları elde etmek için, yüksek performanslı işlemcileri seçin, örneğin Intel Xeon veya AMD Threadripper.

GPU İşleri
KeyShot Ağ Oluşturma için GPU'ları kullanırken, oluşturma süresi daha da düşük olabilir, örneğin bir NVIDIA RTX GPU'da işleme, Intel Core i7 CPU'dakinden 4-6 kat daha hızlı olacaktır. GPU'da oluşturmak için belirli bir lisansa ihtiyacınız yoktur. Her GPU, KeyShot Network Rendering lisansınıza dahil edilen en fazla 16 çekirdeği kullanır.
Kullanıcı Yönetimi
Rol veya kullanıma göre belirli ayrıcalıklar atama becerisiyle kuruluşunuzdaki tüm kullanıcıları yönetin. Kullanıcı ve grup yönetim sistemi içindeki tek bir ekrandan her kullanıcı için kolayca şifre ve ayrıcalık ekleyin, kaldırın veya değiştirin.
İşçi Yönetimi
Çalışanlarınızı, belirli zamanlarda veya günlerde kullanım için planlayarak yönetin. Her biri için izin verilen çekirdek sayısını ayarlayın ve KeyShot kurulmadan bilgisayar gücünü kullanma yeteneği ile hangi bilgisayarların tahsis edildiğini hemen görün.