×
Genel :  0 (352) 222 39 01
Satış :  0 (532) 562 46 96
Eğitim :  0 (555) 881 08 38
Satış WhatsApp Mesaj
Eğitim WhatsApp Mesaj
 Yol Tarifi Al

ZWCAD

ZWCAD, dünyanın 80 ülkesinde 200.000 den fazla lisanslı müşteri tarafından kullanılan düşük maliyetli ve yüksek verimli bir CAD çözümüdür. Kullanıcı ara-yüzü ve çalışma prensipleri bakımından AutoCAD®’e çok benzemektedir. ZWCAD ile DWG ve DXF formatında dosyalar oluşturabilir, veya size gönderilen dosyaları sorunsuz bir biçimde açarak , değiştirebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu nedenle ZWCAD, kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmeden ve ilave bir eğitime gereksinim duymadan rahatlıkla geçiş yapabilecekleri bir çözümdür.

UZMAN DEĞERLENDİRMELERİ

ZWCAD 2020

Daha Hızlı ve Daha Hızlı

ZWCAD hakkında ilk elden ne hissedeceksiniz? HIZLI. Çok çekirdekli işleme teknolojisi, çizimleri yüksek hızda açmanıza, oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyor.
Daha önce görülmemiş bir şekilde hızlı ve pürüzsüz.

Tanıdığınız CAD

ZWCAD aşina olduğunuz Klasik ve Şerit arayüzleri sunuyor. Benzer CAD komutlarıyla ZWCAD’i hemen, herhangi bir yeniden öğreme maliyetine girmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

DWG ve diğer CAD dosyalarıyla Sorunsuz Uyumluluk

Sorunsuz .dwg uyumluluğu, önceki tasarım çalışmalarınızı açıp devam etmenizi ve çizimlerinizi iş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle paylaşmanızı sağlayarak iş akışını daha akıcı hale getirir.

Yetenekli ve Verimli Taslak Oluşturma

ZWCAD, günlük çizim çalışmalarınıza çok daha etkili olmanıza yardımcı olacak benzersiz CAD özellikler ve yeni araçları sunar.

Masaüstü bilgisayarınız ve mobil aygıtınız arasında esnek iş akışı

ZWCAD mobil çözümü- CAD Pockets, masaüstü bilgisayarınızda veya herhangi bir yerde özgürce çalışmanızı sağlıyor.
VİDEOLAR
ZWCAD
ZWCAD
ZWCAD
ZWCAD
GÖRSELLER
"ZWCAD" için Sizi Arayalım
Web Tasarım Medyatör