×
Genel :  0 (352) 222 39 01
Satış :  0 (532) 562 46 96
Eğitim :  0 (555) 881 08 38
Satış WhatsApp Mesaj
Eğitim WhatsApp Mesaj
 Yol Tarifi Al

Alphadoor

Alphadoor, Alphacam için yenilikçi bir panel kapı tasarım programıdır. 

Alphadoor, Alphacam için yenilikçi bir panel kapı tasarım programıdır. Kapı üreticilerinin, Microsoft Windows platformlarında kullanım için tam entegre, tam entegre CAD / CAM sistemi olan Alphacam'ın tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlar. Alphacam, herhangi bir üretim kontrol yazılımı ve herhangi bir CNC makinesi ile entegre olur. 

Alphadoor, kullanıcıya en kısa projelerin bile verimlilik kaybı olmadan yapılabilmesini sağlayarak üretimde büyük esneklik sağlar. İhtiyacınız olan tek şey, Alphadoor Style Library veya Company tarafından oluşturulan Alphadoor Inventory'den bir kapı tasarımı seçip gerekli ayarları yapılandırmak.

Her panelin optimum şekilde kullanılmasını sağlamak için kapılar ve çekmece önleri tek tek yapılabilir veya kilitlenebilir. 

Alphadoor ayrıca, entegre ve uyarlanabilir barkod kodlama ve yazı tipi etiketleme fonksiyonlarının yanı sıra Alphadoor'un iletişim fonksiyonu için bilgi sağlayan bir komut giriş sistemine sahiptir. Bu üretim faaliyetlerinin yönetim raporlarının oluşturulmasını sağlar.
VİDEOLAR
Excel'den ALPHADOOR 'a Veri Transferi
Excel'den ALPHADOOR 'a Veri Transferi
Alphadoor Excel Transfer
Alphadoor Excel Transfer
"Alphadoor" için Sizi Arayalım
Web Tasarım Medyatör